Office365 Kontaktirajte nas

Hodočašće u Karlovac

17. rujna 2017. Učenici, roditelji i zaposlenici škola posjetili su svetište sv.Josipa u Karlovcu

Svetište su hodočastili Vjerničko društvo Roditeljski institut za odgoj i obrazovanje, dječji vrtić Ružičnjak klinci rinci te osnovne škole Ružičnjak i  Lotrščak.

Unatoč kišnom jutru, svetom Josipu je radosno hodočastilo mnogo vrtičaraca, školaraca, njihovih roditelja, odgajatelja i učitelja, praćeni vlč. Josipom Peguera, kapelanom OŠ Lotrščak.

Mons. Antun Sente, rektor svetišta je tijekom propovjedi i kasnije na zajedničkom druženju djeci (i roditeljima) na zanimljivi način ispričao više svjedočanstava o uslišanju molitava po zagovoru sv. Josipa te nas konkretno potaknuo da se više molimo ovom velikom svecu, zaštitniku obitelji i cijelog hrvatskog naroda.

Slika